Aktuálne oznamy • Zemiakové produkty z našej výroby

  Už sme Vás informovali ohľadom novovznikajúceho projektu Farmfoods, ktorý prináša na trh špičkové výrobky slovenských farmárov a producentov. Pridali sme ruku k dielu a výsledkom sú zemiakové výrobky - Balené zemiaky, Zemiaky krájané štvrťky, plátky, harule a zeleninové čipsy. Všetky tieto produkty si zakúpite v predajnej sieti FARMFOODS.
  Viac informácií nájdete na stránke FARMFOODS

  Zdroj: AGROTRADEGOUP spol, s r.o. / www.farmfoods.sk • 15. Spišský zemiakársky jarmok

  Už túto sobotu sa v Spišskej Belej uskutoční 15. ročník zemiakárskeho jarmoku, ktorého spolu-organizátorom je aj spoločnosť AT TATRY spol. s r.o. Na jarmoku môžete vidieť všetky odrody zemiakov registrované v SR, dozviete sa užitočné informácie o pestovaní a ošetrovaní zemiakov. Pre všetkých záujemcov sme pripravili 25kg balenia zemiakov z odrôd, ktoré pestujeme a zakúpiť si ich môžete v našom stánku. Tešíme sa na vás! • Spišský zemiakarský jarmok Spišská Belá 2016 – 14. ročník

  Organizátori tohto jarmoku boli už tradične Mesto Spišská Belá, Zemiakarský zväz SR, Regionálna poľnohospodárska a potravinová komora Poprad, Hlavná odrodová skúšobňa ÚKSÚP Spišská Belá, AT TATRY, spol. s r. o. Spišská Belá, Slovsolanum družstvo Spišská Belá, Poľnohospodárske družstvo Tatry Spišská Belá, VŠÚZ a. s. Veľká Lomnica, ACHP Levice a. s. pobočka Spišská Belá. Na jarmoku sme prezentovali naše najúspešnejšie odrody konzumných zemiakov TERKA, LÝDIA, ALICE a RED ANNA. Tieto odrody si mohli návštevníci v našom stánku priamo zakúpiť.
  V spolupráci so spoločnosťou AGROTRADEGROUP Rožňava predstavili návštevníkom projekt a produkty od slovenských farmárov, predávané obchodnou sieťou FARMFOODS.
  Pozrite si zopár fotografií z jarmoku Zemiakársky jarmok 2016
 • Farmfoods - nakupujte priamo farmárov

  Farmfoods je projekt spoločnosti AGROTRADEGOUP spol, s r.o., Rožňava, ktorý je zameraný na podporu a predaj kvalitných potravín priamo od slovenských výrobcov. Farmfoods je farmársky reťazec, ktorý svojím zákazníkom ponúka tradičné aj netradičné výrobky, receptúry a postupy, ktoré garantujú výnimočnú kvalitu a čerstvosť!

  Zdroj: AGROTRADEGOUP spol, s r.o. / www.farmfoods.sk • Predaj sadbových zemiakov

  Aj tento rok máme pre pestovateľov konzumných zemiakov pripravenú kvalitnú zemiakovú sadbu pre jednotlivé odrody.

  Tím ATTATRY • Zemiakársky jarmok

  Pozývame všetkých našich zákazníkov a partnerov na Spišský zemiakársky jarmok, ktorý sa uskutoční 19. septembra na námestí pred MU v Sp. Belej. • Ďakujeme partnerom!

  Radi by sme poďakovali všetkým partnenrom a zákazníkom za dôveru pri nákupe a predaji konzumných zemiakov v sezóne 2014/2015.

  Tím ATTARTY